Ireneusz Kowal

agent ubezpieczeniowy

Moja praca koncentruje się na najbardziej bezpiecznych i skutecznych produktach ubezpieczanych, uwzględniające Twoje potrzeby
[Więcej >>>]

Formularz ubezpieczeniowy

O mnie

Dzisiaj, w listopadzie 2018 roku stawiam pierwsze kroki w prowadzeniu bloga. Zapytasz dlaczego? Bo lubię wyzwania, lubię dzielić się wiedzą, nie tylko tą zdobytą na studiach, ale też tą, nabytą w trakcie lat pracy zawodowej. Po ponad dwudziestu latach prowadzenia działalności w zakresie ubezpieczeń, jestem przekonany, że mogę Ci powiedzieć o wielu interesujących rzeczach.

W zawodzie agenta ubezpieczeniowego poznawanie nowych ludzi jest fascynującym przeżyciem. Obsługując ich przez długie lata, nie widzę już tylko klienta lecz Pana Andrzeja, Panią Anię. Widzę jak rosną ich dzieci, kończą szkoły i rozpoczynając dorosłe życie także i oni zaczynają się u mnie ubezpieczać. I już Maciuś nie jest małym chłopcem ale Panem Maciejem, który jest lekarzem, prawnikiem… Już nie sprzedajesz tylko ubezpieczeń lecz starasz się zabezpieczyć rodziny swoich klientów przed nieoczekiwanymi zdarzeniami.

Zapraszam Cię do śledzenia mojego bloga. Możesz się z niego dowiedzieć nie tylko jak uzyskać zniżkę na ubezpieczenia komunikacyjne jako pracownik wojska, policji, zawodowej straży pożarnej, służby więziennej czy służby celnej, ale też uzyskać wiele cennych wskazówek jak ubezpieczyć swój samochód, czy swoją nieruchomość.

Kończąc chciałbym Ci drogi Czytelniku życzyć, by zakupione ubezpieczenie nigdy nie było Ci potrzebne.